Zbiórka dla TOZ Wrocław

W tym roku ponownie organizowałam zbiórkę, wsparcie wspaniałej organizacji jaką jest @toz_wroclaw. Osoby tam pomagają chorym, rannym i maltretowanym przez ludzi zwierzętom…Ich zaangażowanie jest nie do opisania, ile siebie poświęcają, swojego czasu, pieniędzy, nie przespanych nocy. Dlatego tym bardziej takie idee trzeba wspierać, takich ludzi dobrej woli, a przede wszystkim zwierzęta, które nie są niczemu winne… Zwierzęta, które dawały swoją miłość i przywiązanie okrutnym właścicielom, które przed wakacjami były już nie chcianym gwiazdkowym prezentem, które były głodzone, wykorzystywane do walk lub po prostu dla zabawy katowane!!!
°
Szczegóły zbiórki:
1. W tym roku wystawiam do licytacji mój tort 😄
– tort będzie do 22/25 porcji (jednopoziomowy)
– dekoracja będzie moją niespodzianką dla wygranej osoby/ grupy osób/ firmy
– licytacja zaczyna się od kwoty: 150,00 zł
– licytujemy tort w komentarzach pod postem
– licytacja trwa do 20 października do godziny 12.00
– wygrany tort będzie do odbioru / dostarczony w dniach 24.10 – 30.10.2019r (lub w innym terminie wcześniej uzgodnionym)
2. Tym razem, ponownie z wielką chęcią dołączyły do mnie dwie firmy we Wrocławiu, do których zawitam w podzięce z czymś słodkim 😄 Każdy pracownik firmy @leanforge oraz firmy S3 connected health Wrocław, będzie mógł wrzucić do puszeczki dowolną kwotę.
°
Uzbierane pieniądze, zostaną przeznaczone na zakup (rzeczy zostaną przeze mnie zakupione):
– środków odrobaczających
– środków przeciw kleszczowych
– smycze
– kagańce
– specjalistyczną żywność dla chorych zwierząt i staruszków
°
Jedna puszka będzie również u mnie stała w lokalu od poniedziałku.
°
3. Ponadto! Każdy z Was może przynieść stary koc, kołdrę – jest to obecnie jedna z bardziej potrzebnych rzeczy. Jeżeli chodzi o karmę to najlepiej specjalistyczną….